ForumOfMania.ForumZen.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumOfMania.ForumZen.Com

Forum Manyaklarinin Sitesii...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

süper anılar.

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
deerryyaa
ısınıyor
ısınıyor
deerryyaa

süper anılar. Empty
MesajKonu: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 9:09 pm

Hadi bakalım herkes unutulmayan,komik,utandırıcı anılarını buraya yazsınnnnnnnnnnnnnnn.mutlaka herkesin başına utandırıcı anılar gelir. ya da komik. şahsen benim başıma beni çoooooook utandırcak iki olay oldu. ikiside yaz tatilinde. deniz eğer biliosan yazma. rezil olurum süper anılar. Icon_lol
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: TMM   süper anılar. Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 3:25 pm

tmm canikom yazmam... ya da....ıııı...elime düştünnnn Twisted Evil
https://forumofmania.yetkin-forum.com
deerryyaa
ısınıyor
ısınıyor
deerryyaa

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 5:52 pm

Artist_Sim_Deniz demiş ki:

öldürürüm seni. sakın cnm arkadaşım benim. çok seviyodum ben seni ayyy . yarın müsaitmisiniz gelsem.süper anılar. Icon_smilesüper anılar. Herz
deerryyaa
ısınıyor
ısınıyor
deerryyaa

süper anılar. Empty
MesajKonu: acıdım size bi anımı anlatıyım bari   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 3:21 pm

deerryyaa demiş ki:

öldürürüm seni. sakın cnm arkadaşım benim. çok seviyodum ben seni ayyy . yarın müsaitmisiniz gelsem.süper anılar. Icon_smilesüper anılar. Herz

bakın şimdi bn bi kere başıma msn sapığı aldım. imdi çocuğun adı murat. şimdi konuştuk fln işte. sonra çocuk bana aşık olmuş
msn nicki neydi bilionuz muu ;?? şuydu: murat I love you d_ _ _a soyadı: acaroğlu bornovada oturuo. dr cavit in 7 a sınıfında okuo. onu çok seviom yazmıştııııı. çok utanmıştım. abime sölicektim amaaa bi kere sölemiştim varya çocuğu bulsa dövcekti. ama sölemedim bu sefer. yalnız burada yazılanlar kimseye gitmio. biliosunuz bizim sınıfı! bi şey duydular mı hemen bütün sınıfa yayıyolar. eğer buradan dışarı çıkarsa bunlar bi daa hiçbişi yazmam sıradan şeyler dışında.
sheker_elos
moderatör
moderatör
sheker_elos

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 6:23 pm

ya çok özel şeylerini yazma çünkü sınıftan bazı kişiler siteyi öğrenirlerse ve kayıt olurlarsa istediklerini okuyabilirler... unutma yani kayıt olmak serbest.. Wink dikkat et biras :!:

bu arda bn elif özkan Smile
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 6:24 pm

üye olmadan da görebilirler Very Happy Laughing
sheker_elos
moderatör
moderatör
sheker_elos

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 6:32 pm

yuh yaaaa emreninki gbi yapsana nie hepsini görsünler ki ne fark kaldı üye olan ve olmayan arasınddaaaaa Very Happy Very Happy
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 6:35 pm

emreninki de öyle üye olmasan bile forumlar gözüküyo yanlızca yorum yazamıyon scratch
sheker_elos
moderatör
moderatör
sheker_elos

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 6:51 pm

yoo öle deil bazı bölümleri gözüküo... ayrıca üye olmadan da yazabilion.. misafir olarak.. eskiden öleydi ama şmdi blmiom deişti mi..
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 6:56 pm

Laughing evet değişti ben çoooookk denemiştimm Laughing
sheker_elos
moderatör
moderatör
sheker_elos

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 7:22 pm

Very Happy Very Happy haha
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 3:49 pm

ben tam olarak hatırlamıyom ama 15-20 şubat arasında bigün benim için çok değerliydi. Rolling Eyes
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 6:13 pm

deerryyaa demiş ki:
deerryyaa demiş ki:

bakın şimdi bn bi kere başıma msn sapığı aldım. imdi çocuğun adı murat. şimdi konuştuk fln işte. sonra çocuk bana aşık olmuş
msn nicki neydi bilionuz muu ;?? şuydu: murat I love you d_ _ _a soyadı: acaroğlu bornovada oturuo. dr cavit in 7 a sınıfında okuo. onu çok seviom yazmıştııııı. çok utanmıştım. abime sölicektim amaaa bi kere sölemiştim varya çocuğu bulsa dövcekti. ama sölemedim bu sefer. yalnız burada yazılanlar kimseye gitmio. biliosunuz bizim sınıfı! bi şey duydular mı hemen bütün sınıfa yayıyolar. eğer buradan dışarı çıkarsa bunlar bi daa hiçbişi yazmam sıradan şeyler dışında.

pardon ama hayat hikayeni mi anlattın sen bu çocuğa delimisin sen geek bye
i-poss
moderatör
moderatör
i-poss

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 11:11 am

heheehh Very Happy drya sprsin Very Happy lol!
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 3:08 pm

bence de spr Twisted EvilWink
deerryyaa
ısınıyor
ısınıyor
deerryyaa

süper anılar. Empty
MesajKonu: ilk ve son   süper anılar. Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 5:32 pm

£L!f demiş ki:
ya çok özel şeylerini yazma çünkü sınıftan bazı kişiler siteyi öğrenirlerse ve kayıt olurlarsa istediklerini okuyabilirler... unutma yani kayıt olmak serbest.. Wink dikkat et biras :!:

bu arda bn elif özkan Smile

yaa ne biliim kafama esti yazdım. zaten bu son artık. I love you zaten erkekler pek yazmıo böle sitelere... ki kayıt da olmuolar. hıı ama biri tahtaya yazarsa bu adresi o zmn dııııııııtttttttt... ... ...
deerryyaa
ısınıyor
ısınıyor
deerryyaa

süper anılar. Empty
MesajKonu: ???????????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   süper anılar. Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 5:35 pm

bence de spr Twisted EvilWink

yaa bişi sorcam bu mesajlar hç mi silinmio yaa başımı derde sokçak
oops yenii ...
deerryyaa
ısınıyor
ısınıyor
deerryyaa

süper anılar. Empty
MesajKonu: zati hp benim aleyhime   süper anılar. Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 5:38 pm

üye olmadan da görebilirler Very Happy Laughing

yaa denizcim.. ama olmaz böyle yaa. sen bu vadinin kurallarını doğru düzgün anlatır mısın??? ona göre yazalım yani...
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 10:13 pm

ya bu vadide jnm üye olmadan da msgleri görüyolar ama ynt yazamıyolar Very Happy:D:twisted: bu arada msglerini silebiliyosun ama orda bi boşluk hissediliyo Very Happy
i-poss
moderatör
moderatör
i-poss

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 4:15 pm

deryacııımmm o kişi warya o kişi((murat)) sonradan benle konuştu o nickini bi arkisi yazmış ama onların hiç biri gerçek dilmş!! kusara bakma ama o kişi sni svmiyomuş No hattaa... lol!
i-poss
moderatör
moderatör
i-poss

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 3:55 pm

ayrıca o çocuğu bi arkisi hacklemiş çocuk yeni msn almış ordan konuşuoz şimdi onLA!! msn sinde şimdi sadece 5 kişi wrmş(biride benm) 6 yı kbl etmio walla bna öle ddi Very Happydaa neler neler ddi yaa nesse... Rolling Eyes Very Happy Very Happy
i-poss
moderatör
moderatör
i-poss

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 4:06 pm

yani o ççk seni sevmemiş ama seni sevmemiş!! Smile...
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 6:51 pm

ayy bence bunu derya okumamalı silent
i-poss
moderatör
moderatör
i-poss

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 5:57 pm

ama umutlara kapılıp giderse başına işler açılabilir ayrıca içime atmaktan sıkıldım öğrensin!
TeoisT_DeniZ
admin
admin
TeoisT_DeniZ

süper anılar. Empty
MesajKonu: Geri: süper anılar.   süper anılar. Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 6:08 pm

doğru diyosun WinkWink

süper anılar.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki